Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ne / tradicinė žmogaus saugos pamoka

Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje žmogaus saugos pamokų metu mokiniai turi galimybę įgytas žinias įtvirtinti bendruose susitikimuose su ugniagesiais gelbėtojais, policijos pareigūnais, Palangos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistais.

Šių metų gegužės 8 d. penktos ir septintos klasės mokiniams buvo organizuota netradicinė žmogaus saugos pamoka, kurios metu atvykusi policijos pareigūnė diskutavo su mokiniais apie saugų elgesį kelyje, eismo dalyvius, jų pareigas ir atsakomybes. Mokiniai buvo aktyvūs ir drąsūs. Mokyklos bendruomenė dėkinga policijos pareigūnams už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pamokos pabaigoje pavaduotoja ugdymui Palangos Šventosios mokyklos direktorės vardu įteikė padėką Palangos policijos komisariatui už nuoširdų bendradarbiavimą, dalyvavimą profesijos pažinimo dienoje „Karjeros stotelė 23“, idėjos palaikymą ir kūrybišką policijos pareigūno profesijos pristatymą. 

 

                                   Žmogaus saugos mokytoja, karjeros specialistė  J. Liutikienė