Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šeimos dienai skirtas koncertas ,,GERIAUSIA DOVANA - BŪTI KARTU!”

Gegužės 15 d. į Šventosios pagrindinės mokyklos aktų salę buvo sukviesta visa mokyklos bendruomenė: ir moksleiviai, ir mokytojai, ir tėvai. Tarptautinės šeimos dienos proga mokiniai savo šeimoms dovanojo ypatingai jautrų šventinį koncertą ,,Geriausia dovana - būti kartu!” Šio koncerto metu tėvelius džiugino moksleivių atliekami šokiai, dainos, deklamuojami eilėraščiai apie šeimą ir jos vertę.

Margaspalviai balionai, pradinių klasių mokinių piešiniai aktų salei suteikė jaukumo bei pavasarinio žavesio, o moksleivių šypsenos ir noras tėvams pademonstruoti savo meilę,  dovanojant kuo gražesnį pasirodymą, neabejotinai sušildė susirinkusiųjų širdis. Renginio vedėjai Adomas ir Joris linkėdami: ,,Džiaugsmo Jūsų akims ir ausims, šilumos ir meilės Jūsų širdims” pradėjo šį šventinį koncertą. Po mokyklos direktorės V. Šarkienės sveikinimo kalbos renginio žiūrovų laukė maloni staigmena – teatro mokytojos R. Radzevičienės ir jos auklėtinių madų šou. Prieš keletą dienų (gegužės 12 d.) šios jaunosios madistės Palangos senojoje gimnazijoje dalyvavo respublikinėje jaunųjų dizainerių mados šventėje ,,Banga 2023”, tad nutarta įspūdingais kostiumais papuošti ir šį koncertą.

Kiek vėliau ant scenos sugūžėjo mokyklos dainorėlių 1-10 kl. choras kartu su muzikos mokytoju E. Jucevičiumi. Po mokyklos himno ir linksmų choro dainų renginio vedėjai juokaudami prasitarė, jog, jeigu visos šeimos gyventų taip vieningai ir darniai, kaip skambėjo šio choro atliekamos dainos - jokių rūpesčių nė nebūtų. Apie svarbiausius žodžius sudainuota, apie šeimą antrokės (Karilė, Patricija ir Liepa) padeklamavo eilėraščius, tačiau visuomet įdomiausia išgirsti, o ką gi apie šeimą galėtų papasakoti patys moksleiviai. Apie tai ir iš anksto paruoštas nuotaikingas filmukas, kuriame mūsų mokyklos ugdytiniai bandė paaiškinti, kas jiems yra šeima, kodėl ji yra reikalinga.

Šeima daugeliui neatsiejama nuo žodžio namai. Kaip sako lietuvių išmintis: ,,Namai pragarai, be namų negerai.” Scenoje šiltais plojimais sutikta penktokė Eglė, kuri ir atliko dainą ,,Mano namai”. Šio renginio vedėjai akcentavo, jog mes visi esame tarsi viena didelė šeima mokykloje, esame visi Lietuvos sesės ir broliai, o ir kalbame mes visi ta pačia gimtąja kalba. Nekantriai savo pasirodymo laukė ir sesės (Ieva ir Faustina), skambėjo daina ,,Gimtoji kalba”, o Martina kartu su sese Greta padovanojo pianinu atliekamą dueto kūrinį ,,Rožinė pantera”. Koncerte taip pat pasirodė ir šokių mokytojos M. Kažienės paruošti pirmokai, kurie atliko nepaprastai gražų bei jautrų šokį ,,Lašeliai” ir ketvirtokai, pateikę klausimų virtinę savo šokyje ,,Vaikai po lelijom”. Pasirodymų šventiniame koncerte tikrai netrūko - į tolimus kraštus šį kartą svajingai nukėlė Gintaras, kuris saksofonu dovanojo muzikinį numerį ,,Havana”. Žiūrovai galėjo pasigėrėti ir mokytojos E. Venslauskienės šokėjų įstabiais pasirodymais. Šį kartą merginos paruošė tris šokius ,,Matau tave”, ,,Tu Lietuva, tu mana” bei ,,Dance 4 you”.

Nuoširdžiai dėkojame visiems koncerto dalyviams ir jų mokytojams už gražius pasirodymus. Dėkojame ir visiems tėveliams, radusiems laiko atvykti į šį koncertą, juk geriausia dovana Šeimos dienos proga -  tai buvimas kartu!  Mylėkime, saugokime ir branginkime patį brangiausią turtą pasaulyje - šeimą!