Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ketvirtokų išvyka į Dinozaurų parką

Mokslo metų pabaigoje mes su klase nutarėme važiuoti į Dinozaurų parką, įsikūrusį Klaipėdos rajone, Radailiuose. Visi su nekantrumu laukėme gegužės 25-osios. 

Nuvažiavę pirmiausia aplankėme apverstą namą. Pats namas atrodė labai keistai, tartum vos laikosi, o viduje visi baldai buvo pritvirtinti prie lubų. Po to mus pasitiko edukacijos vadovė, kuri supažindino su dinozaurais, esančiais šiame parke, apie juos trumpai papasakojo. Vėliau keliavome prie mielų gyvūnėlių – lamų ir triušiukų, kuriuos leido net paglostyti ir pamaitinti. Taip atkeliavome iki beržų giraitės. Tądien sužinojome, kad beržų yra dvi rūšys. Mums net paaiškino, kaip jas atskirti. Kiekvienam pasiūlė išsirinkti labiausiai patikusį beržą, apkabinti jį ir tyliai pabūti šalia… Kiek vėliau mūsų laukė mįslių konkursas. Buvome suskirstyti į dvi grupes, lenktyniavome, kuri grupė daugiau mįslių įmins. Aišku, laimėjo draugystė ir visi gavome po saldų prizą – čiulpinuką.

Po smagaus konkurso mes skubėjome ragauti beržų, liepų ir ąžuolų arbatos. Pasivaišinę darėme ,,Sapnų gaudykles” - jos visiems puikiai pavyko. Po įdomios edukacijos ėjome pramogauti: smaguriavome ledais, šokinėjome ant batutų, su padangomis leidomės nuo kalno, klaidžiojome po veidrodžių labirintus, žiūrėjome filmukus apie šmėklas. O kur dar važinėjimasis mašinėlėmis ir linksmybės karuselėse! Nors ir pavargę, bet kupini smagių ir linksmų įspūdžių grįžome namo.

 

                                                                                                         Ketvirtos klasės mokinės

                                                                                            Luka Danilevičiūtė, Eva Mažonaitė