Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Sporto diena po atviru dangumi

Birželio 2 dieną, jau visai baigiantis mokslo metams, Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko smagi sporto šventė ,,Sporto diena po atviru dangumi“. Renginyje dalyvavo Šventosios pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai kartu su Šventosios lopšelio-darželio ,,Sigutė“ priešmokyklinės grupės vaikais.

Pradinukai ir būsimieji pirmokėliai, lydimi mokytojų ir auklėtojų, nekantriai būriavosi į spalvingai išpuoštą mokyklos stadioną. Jaunieji sportininkai, skambant Lietuvos mažųjų žaidynių dainai ,,Vabaliukai“, kartu su fizinio ugdymo mokytoja Egle Venslauskiene atliko smagią „Ąžuolo mankštelę“ ir taip aktyviai pradėjo šią sportui dedikuotą dieną.

Po apšilimo pratimų visi renginio dalyviai išsirikiavo ir išsiskaičiavo „pirmais“ – „ketvirtais“. Taip buvo sudarytos keturios mišrios komandos. Kad sporto diena vyktų sklandžiai, pradinių klasių mokytojos, padedant 8 ir 9 klasės mokinėms Auksei Martišiūtei, Andriejai Bimbaitei, Salomėjai Andriuškaitei ir Patricijai Stegvilaitei, supažindino mažuosius sportininkus su estafetėmis ir rungtimis. Vaikai savo jėgas galėjo išbandyti įvairiose po atviru dangumi organizuotose rungtyse ir estafetėse: „greitasis paštas“, „griūvantys bokštai“, „gyvatėlė“ ir kitose rungtyse, kurias atlikdami mokiniai ir darželinukai ugdosi draugiškumą, lavina vikrumą, koordinaciją. Svarbiausia, jog kiekvienas vaikas galėjo patirti sėkmę, pasidžiaugti savo pastangų dėka įveiktomis kliūtimis.

Šią gražią sporto šventę vainikavo ir daugiausiai emocijų mažiesiems suteikė virvės traukimas - vaikų krykštavimas ir skambus juokas tiesiog užplūdo mokyklos stadioną. Nugalėjo - draugystė! Puikiai nusiteikę ir aktyviai praleidę dieną mažieji ugdytiniai pasidžiaugė vykusia sporto švente. Pasidalinę saldžiomis dovanėlėmis, vaikai grįžo į savo klases su dar didesniu noru judėti, sportuoti, būti aktyviais.

 

Eglė Venslauskienė