Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Išvyka į Žemaitijos nacionalinį parką

Saulėtą birželio 7 dienos rytą mes, aštuntos ir devintos klasės mokiniai, kartu su auklėtojomis išsiruošėme į Platelius. Išvykos metu apsilankėme žirgyne ,,Virš ąžuolų” ir dažasvydyje. Žinoma, mums didesnį įspūdį šį kartą paliko dažasvydis.

Žirgyne, įsikūrusiame tikroje gamtos oazėje, greta Platelių ežero, turėjome galimybę ne tik pabendrauti su žirgais, bet ir su ožiu bei pašėlusiais ožiukais. Taip pat kepėme skanutėlius zefyrus, šnekučiavomės. Po pramogų žirgyne sustojome pavalgyti ir pailsėti. Pagaliau atkeliavome ir į taip lauktą dažasvydžio aikštelę. Manau, galima nesunkiai atspėti, ką ten veikėme - aišku, šaudėmės su dažų šautuvais. Po įnirtingos ir pilnos netikėtumų kovos galėjome pašaudyti ir lankais. O kiek vėliau ant laužo išsikepėme gardžių dešrelių. Išvyka pavyko – aktyviai ir smagiai praleidome laiką kartu su bendraklasiais!

 Auksė Martišiūtė