Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Pirmokai turiningai pasitiko vasarą

Mažiausieji mokyklos ugdytiniai mokslo metus užbaigė smagiomis pažintinėmis edukacijomis. Birželio 5 d. pirmokų laukė išvyka po Žemaitijos kraštą, aplankant Senosios Įpilties piliakalnį, didžiausią Lietuvos riedulį Barstyčių akmenį ir Mosėdyje įsikūrusį Vaclovo Into akmenų muziejų, kuriame vyko edukacija „Lava Riedulytė akmenų karalystėje“. Užsiėmimo metu vaikai susipažino su 230 metų senumo vandens malūnu ir jame įsikūrusia akmenų karalyste, lietė, uostė įvairias uolienas, skaitė žemėlapį ir ieškojo lobių didžiulėje muziejaus lauko ekspozicijos teritorijoje. Todėl buvo veiklos ir mėgstantiems klausytis, ir matyti, ir paliesti, ir aktyviai pažinti pasaulį. 

Birželio 6 d. – pažintis su Palangos Birutės parku, Gintaro muziejumi ir edukacija „Vidinis gintaro pasaulis“. Užsiėmimo metu vaikai pasinėrė į du pasaulius – mokslo ir meno. Pirmoje dalyje susipažino su gintaro atsiradimo istorija, gintaro struktūra ir inkliuzais, žvelgė į juos pro binokuliarą ir skaitmeninį mikroskopą. Antrojoje – pamatytus augalijos ir gyvūnijos atvaizdus perkėlė ant kartono liejant akvareles. Edukacija „Gintaras iš vidaus“ leido vaikams pasijausti vienu metu tiek mokslininko laboratorijoje, tiek menininko dirbtuvėje. Taigi pirmokai vasarą pasitiko džiugiai, kupini entuziazmo ir begalinio smalsumo tyrinėti ir pažinti juos supantį pasaulį.

 

Silva Sendrauskienė