Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokytis 1 – 9 klasėse!

 

Mokinių priėmimo mokytis į Šventosios pagrindinę mokyklą prašymų formas galite rasti čia.

Prašymą ir gimimo liudijimo kopiją siųskite el. paštu info@sventosiospm.lt

Puikių atostogų!

PRIMENAME, KAD:

1. Pažyma apie sveikatos būklę naujiems mokslo metams pasirūpinti galite jau dabar, kreipdamiesi į savo šeimos gydytoją.

2. Dėl naujų mokyklinių uniformų galite kreiptis:

Sveikiname ir didžiuojamės

Liepos 11 d. Palangos miesto savivaldybės administracija piniginėmis premijomis apdovanojo pažangiausius ir išskirtinių laimėjimų tarptautiniuose bei respublikiniuose konkursuose, olimpiadose pasiekusius Palangos mokyklų 5-12 kl. mokinius. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokinės, mokslo metus baigusios vien puikiais įvertinimais - Emilė Uždavinė, 8 kl., bei Gabrielė Pociūtė, 6 kl.  

Lietuvos Dainų šventėje "Kad giria žaliuotų"

Liepos 4-6 dienomis mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos Dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“, šiemet mininčioje jubiliejinę 100 metų sukaktį. Po kelias dienas trukusių ilgų ir varginančių repeticijų, liepos 6-ją - Lietuvos Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, jaunieji dainininkai pagaliau pasitiko baigiamąją Dainų dieną. Prieš prasidedant finaliniam koncertui, dalyviai džiaugėsi šventinėmis eitynėmis nuo Vilniaus Katedros aikštės iki Vingio parko, kuriame susirinko tūkstančiai dainos mylėtojų (378 chorai, beveik 12000 atlikėjų) ir nesuskaičiuojama galybė dainą mylinčių žiūrovų. Po šventinio pučiamųjų orkestro pasirodymo, 21.00 val. tradiciškai buvo sugiedota Tautiška giesmė, tą pačią dieną ir valandą nuskambėjusi lietuvių lūpose visame pasaulyje.

Sveika, Vasara!

Po ilgų ir intensyvių mokslo metų, pradinukai linksmai ir įdomiai pasitiko vasarą: pirmokai lankėsi Dinozaurų parke, Palangos žirgyne ir linksmai atšventė savo pirmųjų mokslo metų Gimtadienį; 2 – 4 kl. mokiniai dalyvavo bendroje kelionėje į Kauną ir patyrė neblėstančių akimirkų Tado Ivanausko ir Karo muziejuose bei zoologijos sode; ketvirtokai traukiniu keliavo į Šiaulius – aplankė geležinkelio ir dviračių muziejus bei žymiausias šio miesto vietas, o paskutinę mokslo metų dieną šventiškai atsisveikino su pradine mokykla, linksmai ištardami - „Sudie, pradine!“. O visi kartu - "Sveika , Vasara!"

Ketvirtokų išvyka į Šiaulius

Ketvirtokai pradinę mokyklą užbaigė linksma kelione traukiniu į Šiaulius. Geležinkelio muziejuje susipažino su geležinkelio istorija, dviračių muziejuje apžiūrėjo įvairius sukauptus eksponatus, aplankė žymiausias miesto vietas.

Pirmokai turiningai pasitiko vasarą

Pirmokai aplankė Palangos žirgyną, kur susipažino su žirgų sportu, sužinojo, kaip paruošti žirgą jodinėjimui ir patys jodinėjo žirgais. Dar mokiniai aplankė „Dinozaurų parką“ Radailiuose, kur dalyvavo įdomioje edukacijoje „Atrask dinozaurą“, apžiūrėjo apie 40 natūralaus dydžio judančių ir skraidančių dinozaurų muliažų ekspoziciją, pamatė alpakas, triušiukus bei smagiai laiką leido pramogų parke. Vieni žiūrėjo 5D kiną, kiti sukosi karuselėse, važinėjosi traukinuku, šokinėjo ant batuto, dar kiti laiką leido veidrodžių labirinte, skanavo ledus. Linksmai atšventė 1-ąjį klasės gimtadienį.

Moksleiviai pramogavo Anykščiuose

Birželio 20 d., atsisveikinę su mokykliniais vadovėliais ir sąsiuviniais, 5–8 kl. mokiniai išvyko į Anykščius. Pažintį su Anykščiais moksleiviai pradėjo dar kelyje - važiuojant autobusu, gidė vaikams papasakojo, nuo ko kilęs Anykščių miesto pavadinimas, aprodė pakeliui esančias bažnyčias, kitus išskirtinius šio krašto objektus. Atvykę į Anykščius,  moksleiviai pirmiausia aplankė ,,Laimės žiburį“ - Jono Biliūno kapą ir paminklą. Tai buvo puiki mankšta po ilgos kelionės autobusu – moksleiviams teko įveikti ne vieną dešimtį laiptų pakopų, kol pasiekė ,,Laimės žiburį“, o kaip nepasieksi, jei gidė pašnabždėjo, jog užpilus ant Liudiškių kalvos visų sugalvoti norai išsipildys.

Septintokų mokslo metų užbaigimas – pramogaujant!

Birželio 20 dieną mokslo metus septintokai užbaigė smagiai pramogaudami. Kartu su klasės auklėtoja mokiniai leidosi į azartiškas lenktynes Palangos “Race Time“ kartodrome. Juk pasivažinėjimas kartingais – tai ne tik adrenalino dozė, tai būdas kiekvienam pasijusti tikru lenktynininku. Tik prasidėjus lenktynėms buvo smalsu sužinoti, kuris lenktynių aistruolis įveiks trasą pirmas ir įrodys geriausius vairavimo įgūdžius. Po atkaklių lenktynių išaiškėjo I, II ir III vietos nugalėtojai, kurie dalinosi įspūdžiais su klasės draugais ir įsiamžino bendroje nuotraukoje. Smagios pramogos tęsėsi Klaipėdos Akropolyje “Apollo“ boulinge, kur visa klasė žaidė boulingą. Šis žaidimas suteikė mokiniams ne tik daug džiaugsmo ir fizinio aktyvumo, tačiau tai turiningas laikas kartu.

Tarptautinė mokinių konferencija „Kurortų pėdsakais“

Birželio 17 d. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos iniciatyva Palangos kurorto muziejuje vyko tarptautinė 5–8 kl. moksleivių konferencija ,,Kurortų pėdsakais“. Konferencijoje, skirtoje skatinti aktyvų mokinių domėjimąsi kurortinių miestų istorija, etnine kultūra, paveldu ir tradicijomis, moksleiviai pristatė dešimt įvairiausių pranešimų apie Lietuvos kurortinius miestus - Palangą, Šventąją, Nidą, Juodkrantę, Druskininkus - ir net apie kaimyninės Latvijos kurortinį miestą - Liepoją.

Puslapiai