Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokytis 1 – 9 klasėse!

 

Mokinių priėmimo mokytis į Šventosios pagrindinę mokyklą prašymų formas galite rasti čia.

Prašymą ir gimimo liudijimo kopiją siųskite el. paštu info@sventosiospm.lt

„Šok į tėvų klumpes“ profesinėje mokykloje

Palangos Šventosios pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja nacionalinėje profesinio veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“. Antrokės Sofijos mama pakvietė susipažinti su grožio krypties profesijos mokytojos darbo diena Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Pajūrio skyriuje.

Vaikų diena Šventojoje paminėta Sporto festivaliu

Gegužės 17 d. Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko Sporto festivalis, skirtas Vaikų dienai paminėti. Siekiant padovanoti moksleiviams smagų laiką ir džiugias emocijas, renginys organizuotas kartu su Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos bendruomene.

Sveikata visus metus

Tęsiasi projektas "Sveikata visus metus".

Pavasario išūkiai:

  • Grūdinimas - kas tai, kuo naudingas?
  •  Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis.
  • Daugiau judėsi – sveikiau gyvensi.

Nuoroda peržiūrai, kaip pavyko mokiniams įveikti pavasario iššūkius. https://read.bookcreator.com/JoHoCILuYFhhTbaxP7BezdaLN922/h62KiIaTRZefnX...

Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“

Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“

Saulėtą gegužės 13 d. pirmos klasės mokiniai nekantravo susipažinti su Beno šeimos svetingumo verslu Šventojoje. Beno šeima pasiruošė pristatyti administratorės, kambarinės, aplinkos prižiūrėtojo, gyvūnų prižiūrėtojo, padavėjo profesijas.

Nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos dienoraštis

„Šok į tėvų klumpes“ - tai nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva, skirta 1–12 klasių mokiniams. Ją nuo 2015 m. organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) Ugdymo karjerai skyrius. Pagrindinis tikslas - pasitelkus mokinių tėvus (globėjus), suteikti mokiniams profesinio veiklinimo paslaugas, ugdyti jų karjeros kompetencijas, supažindinti su artimųjų profesijomis ir fizinėmis jų darbo vietomis.

Dvi savaitės krepšinio sūkuryje

Balandžio 17 ir 23 dienomis vyko draugiškos tarpmokyklinės krepšinio varžybos tarp Šventosios ir Palangos „Baltijos“ pagrindinių mokyklų. Jau ne pirmus metus šių mokyklų auklėtiniai bendradarbiauja ir kaupia sportinę patirtį, žaisdami krepšinį. Pirmasis draugiškas šių mokyklų susitikimas įvyko Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje. Pirmojo kėlinio metu abiejų komandų krepšininkai stengėsi įrodyti pranašumą ir pelnyti kuo daugiau taškų po savuoju krepšiu, tačiau aikštelės šeimininkai buvo pranašesni ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 20:13. Antrojo kėlinio pradžioje Šventosios pagrindinės mokyklos krepšininkai žaidė daug energingiau, stengdamiesi išlyginti rungtynių rezultatą.

Krepšinio žaidėjai lankėsi Kaune

Saulėtą balandžio 26 d. rytą Šventosios pagrindinės mokyklos krepšinio mylėtojai vyko į Kauno Veršvų gimnaziją, kur žaidė draugiškas tarpmokyklines krepšinio varžybas su šios mokyklos rinktine krepšinio komanda. Taip pat moksleiviai laikinojoje sostinėje aplankė Lietuvos krepšinio namus. Šventosios mokyklos auklėtiniai skatinami ne tik domėtis krepšiniu, bet ir tobulinti įgūdžius, kaupiant žaidybinę patirtį.

Edukacija laikrodžių muziejuje

Pirmokai gegužės mėnesį pradėjo edukacijomis laikrodžių muziejuje Klaipėdoje. Mokiniai sužinojo, kaip atrodė senoviniai laikrodžiai, kaip veikė saulės, vandens, žvakės, smėlio  laikrodžiai bei patys pasigamino po saulės laikroduką. Po to smagiai laiką leido Saulės laikrodžių parke, kur kiekvienas  išbandė  savo sugebėjimus, žinias laiko tema.

Puslapiai