Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šventinė - pramoginė išvyka į Klaipėdą

Gruodžio 21 dieną mūsų mokyklos septintokai, lydimi auklėtojos, išvyko į Klaipėdos „Akropolio“ PC ledo areną, taip pat aplankė „Lazertroną“ – lazerinių pramogų centrą.

Puikią šventinę nuotaiką moksleiviams dovanojo įspūdingai išpuoštas ir kalėdinėmis dainomis skambantis „Akropolio“ ledas. Ant ledo emocijos liejosi per kraštus, nes daug kam tai pirmas kartas. Vienus – pačiūžos sugrąžino į vaikystę, kitiems - kėlė juoką. Kai kurie puikiai įvaldę čiuožimo įgūdžius padėjo silpnesniems, kiti krito ir vėl stojosi bandydami iš naujo. Auklėtoja vis ragino nepasiduoti ir kartu su pažengusiais mokiniais draugiškai lenktyniaudami čiuožė ledo arenoje. Įpusėjus laikui, visi entuziastingai suko ratus ant ledo. Pakilios nuotaikos, aptarinėdami čiuožimo įspūdžius, mokiniai patraukė į piceriją, kur vaišinosi gardžiomis picomis ir gurkšnodami gaiviuosius gėrimus atsipūtė po aktyvaus čiuožimo.

Kiek vėliau mokiniai savo pramogas tęsė lazerinių pramogų centre. Tai tobula pramoga aktyvaus laisvalaikio ir komandinių žaidimų mėgėjams. Prieš pradedant lazerinį žaidimą mokiniai buvo supažindinti su lazeriniais šautuvų tipais ir taisyklėmis, kuriomis vadovaujantis lazerių ir specialiųjų efektų erdvėje bus pasiekta pergalė. Septintokai pasiskirstę komandomis po 6 žaidėjus pradėjo žaidimą. Naudodami lazerinius šautuvus, mokiniai išbandė akies taiklumą, kojų miklumą bei pademonstravo puikius strateginius įgūdžius. Kiekvienas mokinys buvo atsakingas ne tik už save, bet ir už savo komandą. Taip pat žaidimo metu, siekiant pergalės, mokiniai tarpusavyje susitarė, kurie puls priešininkus, o kurie – bus gynėjai. Keičiantis žaidimo aplinkybėms mokiniai nuolat vienas kitą informavo, kurioje vietoje gali būti priešininkas ir kaip priartėti prie komandinės pergalės. Pasibaigus žaidimui mokiniai buvo kupini adrenalino ir džiaugėsi išbandę naują žaidimą. Juk visuomet norisi išbandyti ką nors naujo!

Diena buvo pilna įspūdžių ir džiugių emocijų. Septintokai turėjo galimybę ne tik išbandyti naujas aktyvaus laisvalaikio pramogas, bet ir kurti klasės bendrystės jausmą. Taip šventiškai ir džiugiai nusiteikę moksleiviai pasitiko didžiąsias žiemos šventes.