Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Netradicinė gyvenimo įgūdžių pamoka

Balandžio 12 dieną mes, 7 klasės mokiniai, kartu su gyvenimo įgūdžių mokytoja Odeta važiavome į Palangos turgavietę. Šį kartą mes apsilankėme turguje ne tik kaip pirkėjai, bet ir kaip pardavėjai. Turguje mes prekiavome savo paruoštais maisto gaminiais, žaislais ir rankdarbiais. Prekyba pavyko puikiai – išpardavėme beveik visas prekes, o dar ir pinigų užsidirbome. Šiandien praktiškai mokėmės, kaip bendrauti su pirkėjais, kaip derėtis ir kaip pritraukti kuo daugiau pirkėjų. Ši netradicinė pamoka buvo įdomi ir naudinga mums visiems!

 

Viltė Stackytė 7 klasė

 

Man labai patiko ši pamoka, buvo smagu pasiruošti prekybai ir pačiai prekiauti. Nuostabi patirtis, norėčiau daugiau tokių pamokų.   

Aivilė Dejutė

Na iš pradžių buvo gan nejauku, bet vėliau buvo daug linksmiau. Kai apsipratau, tai net pradėjau garsiai kviesti žmones prie mūsų turgavietės. Nors ir nepardaviau nė vienos prekės, bet vis tiek buvo įdomu ir linksma.

Kasparas Jucys

Man labai patiko, nes daug pinigų užsidirbau. Buvo labai smagu, o žmonės buvo labai geri ir mandagūs. Įdomu pasiruošti prekybai ir derėtis.

Oskaras Uždavinys

Man labai patiko pamoka. Buvo labai smagu. Aš pardavinėjau žaislus.

Ignas Martišius

Man patiko ši pamoka. Aš pardavinėjau keksiukus. Gan greitai juos išpirko, tad išėjau pirkti iš kitų žmonių.

Goda Grabytė

Ši pamoka man labai patiko. Išmokau, kaip derėtis ir įgijau patirties. Norėčiau, kad būtų daugiau tokių pamokų.

Ema Markarjan

Man iš pradžių buvo sunku parduoti savo prekes (pyragus, žagarėlius), bet paskui beveik viską pardaviau.

Dijus Padaginskis

Šiandien Palangos turguje buvo labai smagu, aš pardavinėjau rankų darbo knygų skirtukus ir apyrankes. Išmokau, kaip bendrauti su kitais ir kaip suderinti prekių kainas. Labai man patiko, išėjau geros nuotaikos.

Skaistė Gabrielė Bakevičiūtė

Man patiko šita pamoka, buvo linksma, bet šaltoka... Jeigu važiuotume dar kartą, pasiruoščiau prekiauti dar daugiau.

Paulina Jarmalavičiūtė