Mūsų mokyklos mokinys – rašinių konkurso nugalėtojas

      Palangos miesto policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus prevencinis poskyris pasaulinei AIDS dienai paminėti surengė esė konkursą ,,Tvirta dvasia išgelbės silpną kūną“ (Hipokratas). Konkurso tikslai – formuoti neigiamą jaunimo požiūrį į žalingus įpročius, ypač kvaišalų vartojimą, skatinti atsakomybę už savo elgesį.

      Konkurse dalyvavo keturių Palangos bendrojo lavinimo mokyklų 9 -10 klasių mokiniai. Rašinys buvo rašomas lapkričio 4 – 25 dienomis.

       Ruošdamiesi esė rašymui, Šventosios pagrindinės mokyklos devintokai ir per lietuvių kalbos pamokas, ir savarankiškai ieškojo medžiagos AIDS tema: žiūrėjo kompiuterines pateiktis, filmukus, skaitė straipsnius. Mokytojai rekomendavus, visa klasė skaitė M. Meterlinko kūrinį ,,Mėlynoji paukštė“. Į konkursą Palangoje buvo pristatytas nuoširdžiausiai parašytas Manto Gelumbicko rašinys.

      Gruodžio pirmąją savaitę į mokyklą atvykusi Palangos miesto policijos komisariato vyresnioji specialistė Genovaitė Jociuvienė pranešė džiugią žinią: devintoko Manto Gelumbicko rašiniui skirta I vieta. Mokinys buvo apdovanotas asmenine dovana ir diplomu.

Nijolė Šauklienė, lietuvių kalbos mokytoja


http://klaipeda.policija.lt/