Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ketvirtokų edukacinė pamoka “Žiba žvakelė”.

Spalio 24 d. mūsų klasės mokiniai, lydimi mokytojos Meilutės Petrauskienės, dalyvavo edukacinėje pamokoje “Žiba žvakelė” Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Atvykusius į muziejų mus pasitiko darbuotoja, kuri informavo, ką veiksime šios edukacijos metu. Buvome nuvesti į patalpą, kurioje matėme daug senovinių daiktų. Pirmiausia, susipažinome su mirusiųjų minėjimo tradicijomis, išgirdome, kaip buvo švenčiamos Vėlinės seniau. Dar sužinojome, iš ko ir kaip gaminamos žvakės. Tad mums išdalino priemones, skirtas žvakių liejimui. Turėjome galimybę patys pasigaminti iš bičių vaško medumi kvepiančią žvakelę. O po to visi draugiškai dar išliejome keturias dideles žvakes. 

Mums ši edukacija buvo įdomi. Patiko, kad savo gamintą žvakelę galėjome parsinešti namo, o didžiosios žvakės liko klasėje, kurias uždegsime prasidėjus Adventui. Į mokyklą grįžome pilni įspūdžių ir naujų žinių. Smagu turėti gražių prisiminimų!

  4 kl. mokinės  Eva  Mažonaitė ir Gabija Japertaitė