Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarptautinės krepšinio varžybos

Gegužės 12 d. Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškos tarptautinės krepšinio varžybos. Rinktinė mūsų mokyklos 6 – 10 kl. berniukų komanda susikovė su kaimyninės Latvijos krepšininkais, atvykusiais iš Rucavos progimnazijos kartu su savo fizinio ugdymo mokytoja Egita Lāce ir direktore Liena Trumpika.

Rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidėjus pasveikino bei gražios kovos palinkėjo mūsų mokyklos direktorė Valda Šarkienė ir renginio iniciatorė fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė. Pristačius komandų sudėtis bei simboliškai apsikeitus prisiminimo dovanėlėmis, prasidėjo krepšinio varžybos, kuriose atsakingai teisėjavo po vieną teisėją iš Lietuvos ir Latvijos – buvęs mūsų mokyklos mokinys, profesionalių krepšinio aukštumų siekiantis Mantas Litvinas ir Rucavos progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Egita Lāce.

Salės šeimininkai nuo pat pirmų minučių ėmė įrodinėti, kad intrigos nebus ir po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį ženkliu pranašumu 53:18. Nors antroje rungtynių pusėje Rucavos progimnazijos jaunieji krepšininkai buvo labiau susikaupę ir ne vieną ataką baigė sėkmingai, mūsų mokyklos krepšinio komanda neleido įsibėgėti Latvijos sportininkams ir į priekį išsiveržė dar didesniu skirtumu, pergalę iškovodami rezultatu 82:32. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti I vietos medaliais, o jaunieji Rucavos progimnazijos krepšininkai - II vietos medaliais.

Ilgosios pertraukos metu vyko ir taikliausio „Snaiperio“ konkursas, kuriame dalyvavo dvi mišrios komandos  –  po tris taikliausius metikus iš Šventosios pagrindinės mokyklos ir iš Rucavos progimnazijos. Kiekvienos komandos žaidėjas turėjo per minutę laiko pataikyti kuo daugiau metimų nuo tritaškio linijos. Po atkaklios metimų serijos pergalę su 24 taikliais tritaškių metimais iškovojo pirmoji komanda, kurią sudarė Tomas Kulvietis, Jokūbas Jarulis, Dominykas Leščauskas, Lauris Trumpiks, Daniels Kalnitis ir Alekss Cimers. Taikliausiems tritaškių metikams buvo įteiktos asmeninės taurės.

Penktadienį mokyklos sporto salėje vyravo tikrai ypatinga atmosfera - ne tik dėl to kaip žaidėjai atsiskleidė sporto aikštelėje, ne tik dėl gražaus krepšinio, ne tik dėl taiklių „snaiperių“ metimų, bet ir dėl to, kad pertraukėlių metu sporto mylėtojus džiugino nuotaikingi mokyklos šokių studijos „Eglija“ pasirodymai. Abiejų komandų dalyviai, dėkodami už puikias akimirkas praleistas kartu, draugiškai paspaudė vieni kitiems rankas ir su apdovanojimais bei pakilia nuotaika įsiamžino bendroje nuotraukoje bei susitarė susitikti ateinančiais mokslo metais.

                                                                      

 Fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė