Paskaita apie socialinius tinklus

         Lapkričio 28 d. devintokai svečiavosi Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje, kur išklausė paskaitą apie socialinius tinklus, apžiūrėjo šioje aukštojoje mokykloje esančias edukacines erdves ir biblioteką.

         Kolegijos dėstytoja moksleiviams papasakojo apie profesijas, kurias galima įgyti šioje mokymo(-si) įstaigoje, apie daugiatautę studentų bendruomenę, jos veiklas po paskaitų ir organizuojamus renginius.

         Paskaitos ,,Socialinių tinklų žinutės. Kaip būti pastebėtam?“ pirmojoje dalyje mokiniai išgirdo daug įdomios informacijos apie šiuo metu sparčiai populiarėjančius socialinius tinklus ir jų kūrimosi istoriją. Džiugu, jog mūsų mokyklos ugdytiniai aktyviai dalyvavo diskusijose, o Danas Dargis pademonstravo puikiai išmanąs jaunimo traukos centru tapusius socialinius tinklus.

         Šios paskaitos metu ieškota atsakymų, kaip sukurti estetiškai patrauklų turinį ir tapti populiariu socialiniuose tinkluose. Praktinio, kūrybiškumą skatinančio užsiėmimo metu devintokai kartu su kolegijos studentais (garsiais tarp jaunų žmonių vlogeriais: Dejmuku, Džestina ir Edvinu Fruktu) aiškinosi, kokiu būdu, kokiomis programomis naudodamiesi turėtų savo asmenines istorijas pateikti pasauliui, kad jos taptų ne tik išgirstos, bet ir sukurtų pridėtinę vertę.